Nová predajňa FRESH v Brezne používa ISM

Spoločnosť SK Catering otvorila novú predajňu FRESH v Brezne, v ktorej bude používať Informačný systém maloobchodu.

Predajňa na sídlisku Mazorník, je druhou prevádzkou spoločnosti SK Catering v Brezne. Na veľkorysej ploche bude obyvateľom sídliska poskytovať široký sortiment tovarov v kultúrnom a moderne zariadenom prostredí. Teší nás, že táto dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, pôsobiaca v blízkom okolí, sa spolieha na naše služby.

Okrem dodávky a inštalácie softvéru sme do predajne dodali a inštalovali aj počítačové zariadenia. V prevádzke sú tri pokladničné miesta vybavené počítačmi „All in one“ s dotykovou obrazovkou, váhoskenerom Datalogic Magellan 9300i a fiškálnou tlačiarňou Pegas FM. Všetky zariadenia sú využívané pokladničným programom KASAwin s ergonomickým dotykovým ovládaním. V prevádzke sú v oddelení pultového predaja vážených tovarov tri váhy Dibal M525, ktorých riadenie a rovnako aj celej prevádzky zabezpečuje program MOPwin. Na centrálne riadenie celej siete prevádzok využíva spoločnosť SK Catering program COSwinSQL.

Veríme, že predajňa si nájde svojich verných a spokojných zákazníkov a my spolu so spoločnosťou SK Catering budeme môcť pracovať už čoskoro na príprave ďalšej prevádzky v regióne Horehronia.

« z 14 »