Fiškálne tlačiarne

Podstatnou súčasťou nášho riešenia ISM sú fiškálne tlačiarne, ktoré umožňujú v spolupráci s pokladničnými aplikáciami vytvoriť registračnú pokladnicu, ktorá spĺňa požiadavky zákona č. 289/2008 Z. z. Pre použitie na slovenskom trhu podporujeme fiškálne tlačiarne Pegas a Pegassino od spoločnosti Bowa. Fiškálne tlačiarne dodávame, inštalujeme a servisujeme priamo alebo prostredníctvom partnerov.

Fiškálna tlačiareň Pegas FM-06

Štandardná pultová fiškálna tlačiareň, ktorej základom je spoľahlivá účtenková tlačiareň. Je možné vybrať si niektorý z podporovaných modelov podľa požadovanej šírky tlače, rýchlosti, hlučnosti, prípadne technológie tlače (BIXOLON: SRP350, SRP350N, SRP350II, SRP350plus, SRP350plusII, EPSON: TM-T88III, TM-T88IV, TM-T88V).

Súčasťou fiškálnej tlačiarne je zákaznícky displej s podporou 2 x 20 znakov s variabilným umiestnením v zadnej časti, prípadne na bokoch tlačiarne. Podporované je aj pripojenie ďalšieho veľkého informačného zákazníckeho displeja.

Žurnálové údaje sú ukladané na pamäťovú microSD kartu, ktorú je možné používať ako elektronické dátové médium v zmysle zákona č. 289/2008 Z.z. Výmena dátového média je možná bez porušenia fiškálnej plomby priamo obsluhou pokladnice.

Fiškálna tlačiareň Pegassino

Mobilný variant fiškálnej tlačiarne. Zariadenie je vybavené termo tlačiarňou s možnosťou tlače na papierovú pásku šírky 112 mm, s rýchlosťou tlače 80 mm/s. Zariadenie je kompaktné, komunikuje bezdrôtovo, na báze Bluetooth komunikácie. Zariadenie je vybavené dobíjateľnou batériou.